Sala Konferencyjna

2

Biurowiec

Do Państwa dyspozycji proponujemy 2 profesjonalnie wyposażone sale, znajdujące się w nowoczesnym biurowcu (ul. Przemysłowa 85a, 62-510 Konin), nadające się do prowadzenia szkoleń, spotkań, rozmów rekrutacyjnych, a także prezentacji produktowych i spotkań marketingowych dla klientów.

2

Duża sala konferencyjna

Sala klimatyzowana znajdująca się na piętrze. W ustawieniu teatralnym sala pomieści 20 osób, natomiast w ustawieniu standardowym, przy stole konferencyjnym może zasiąść 14 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, dostęp do Internetu, flipchart, ekran oraz wysokiej jakości nagłośnienie.

3

Gwarancja

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wcześniejszego obejrzenia sal szkoleniowych w celu uzyskania pewności, że odpowiadają one Państwa wymaganiom i oczekiwaniom – prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu.

4

Elastyczność

Umożliwiamy Klientom wynajem sal szkoleniowych w zależności od potrzeb od poniedziałku do niedzieli. Jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do zapotrzebowania naszych Klientów.

5

Mała sala konferencyjna

Pomieszczenie klimatyzowane mieszczące się na parterze. W ustawieniu teatralnym mieści do 10 osób, z kolei w ustawieniu standardowym 6. Sala wyposażona jest w flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

6
6

Facebook

YouTube