Transport

Transport

Transport i przerób odpadów niebezpiecznych.

Filarem działalności transportowej firmy Chemat Sp. z o.o. jest transport krajowy, a jego dopełnieniem są usługi transportu międzynarodowego na terenie krajów Unii Europejskiej oraz na rynki wschodnie (Białoruś, Ukraina). Posiadamy nowoczesny i ekologiczny tabor samochodowy utrzymany w doskonałym stanie technicznym. Dysposnujemy cysternami trzy-komorowymi typu L4BH, marki Hobur i LGBF marki Simatra wykonanymi ze stali nierdzewnej.

transport2

Specjalizujemy się w transporcie materiałów niebezpiecznych ADR, co wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także doskonałej obsługi logistycznej. Zatrudniamy odpowiednio przeszkolonych kierowców, a nasze pojazdy są wyposażone i oznakowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Celem naszej działalności jest dostarczanie usług najwyższej jakości, poprzez dostosowanie się do zmieniających się dynamicznie potrzeb klientów. Firma Chemat posiada odpowiedni sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług. Z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego otrzymaliśmy uprawnienia pozwalające nam na działalność w specyficznej branży, jaką jest gospodarka odpadami przemysłowymi, a w tym także wymagająca szczególnych predyspozycji gospodarka odpadami niebezpiecznymi.

Od 16 lat świadczymy kompleksowe usługi, obejmujące odbiór odpadów, w tym także odbiór odpadów niebezpiecznych, a następnie ich przetwarzanie lub utylizację metodą niestanowiącą zagrożenia dla środowiska naturalnego. Odbiór odpadów przemysłowych rozpoczęliśmy od współpracy z największą spółką w Polsce zajmującą się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej
a następnie rozszerzyliśmy swoją działalność o odbiór odpadów niebezpiecznych, w tym odpadów kosmetyczne oraz ich bezpieczne utylizowanie.

Kontakt:
Justyna Wiktorska
tel: +48 603 272 282
logistyka@popchemat.pl

Facebook

YouTube