Transport

Transport

Już od wielu lat specjalizujemy się w transporcie materiałów niebezpiecznych ADR – przede wszystkim przewozu różnego rodzaju związków chemicznych z grupy alkoholi, a także ich odpadów uzyskanych w wyniku produkcji. Z doświadczenia wiemy, że transport ADR wymaga nie tylko odpowiednio dostosowanej floty w najlepszym stanie technicznym wraz z właściwym oznakowaniem zestawu ciężarowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, ale także fachowej obsługi logistycznej. Kierowcy, których zatrudniamy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia ADR oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Celem naszej działalności jest dostarczanie usług najwyższej jakości, poprzez dostosowanie się do zmieniających się dynamicznie potrzeb klientów i dyrektyw prawnych. Odpowiednie narzędzia pracy, którymi dysponujemy oraz znajomość przepisów w przewozie odpadów niebezpiecznych, jest najlepszym potwierdzeniem jakości naszych usług.

cysterna ADR

Dysponujemy cysternami trzykomorowymi Hobur L4BF oraz LGBF wykonanymi ze stali nierdzewnej. Usługi transportowe świadczymy na terenie kraju.

Od Marszałka Województwa Wielkopolskiego otrzymaliśmy uprawnienia pozwalające nam na działalność w specyficznej branży, jaką jest gospodarka odpadami przemysłowymi, a w tym także wymagająca szczególnych predyspozycji – gospodarka odpadami niebezpiecznymi.

 

Kontakt:
Justyna Wiktorska
tel: +48 603 272 282
logistyka@popchemat.pl

Facebook

YouTube