Mieliśmy ogromną przyjemność otrzymać wyróżnienie w rankingu miesięcznika Forbes – „Diamenty Forbesa 2017” w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln PLN w województwie wielkopolskim, które miało miejsce 6 kwietnia podczas gali w poznańskim hotelu Andersia Tower.

Pismo ukazujące się od 16 grudnia 2004 roku opisuje najważniejsze wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie oraz strategie biznesowe. Cyklicznie przygotowuje rankingi, między innymi 100 najbogatszych Polaków, czy 100 najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. W tegorocznej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska wyceniała firmy stosując metodę szwajcarską, która łączy metodę majątkową i dochodową. Opracowane zestawienie przez analityków i ekspertów firmy stworzyło listę najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Jest to niezwykle ważne wydarzenie, a w Wielkopolsce laureatów rankingu Diamenty Forbesa systematycznie przybywa. W 2017 roku jest to ponad 300 przedsiębiorstw, co daje spory wzrost w porównaniu z 236 firmami w roku poprzednim. Galę wręczenia Diamentów Forbesa poprowadził Roman Młodkowski, dyrektor zarządzający segmentu biznes i finanse w Grupie Onet – Ringier Axel Springer Polska.