24 marca 2017 roku miał miejsce debiut i wielki sukces Fundacji Marzenie. Hotel Niagara stał się miejscem wspaniałej zabawy przepełnionym osobami, którzy za główne zadanie postawili sobie pomoc innym. Zaplanowany przebieg balu i kampania promocyjna prowadzona przez Agencję JB Grupa stworzyły niesamowity wieczór, który rozpoczął przepiękny pokaz Mistrzów Polski w tańcu sportowo-towarzyskim podopiecznych szkoły tańca ESCUDO DANCE.

Celem balu była pomoc podopiecznym Fundacji Marzenie: Amelce i Antosiowi, którzy zmagają się z poważnym schorzeniem serca. W inicjatywie wzięło udział prawie 160 osób. Pojawili się goście specjalni oraz emocjonujące licytacje. Wśród licytowanych przedmiotów pojawiły się rękawice bokserskie Mistrza Świata w Boksie Zawodowym Krzysztofa DIABLO Włodarczyka, który osobiście zachęcał do wylicytowania przedmiotu, książki z autografem oraz popularne okulary Krzysztofa Rutkowskiego, które towarzyszyły mu w wielu akcjach oraz gitara z dedykacją i autografem Zenona Martyniuka (lidera zespołu Akcent), który po zakończeniu licytacji rozpoczął swój koncert.

Nasza firma również dołączyła do akcji  stając się posiadaczem Vouchera przekazanego przez Klub STREFA – który osobiście wylicytował Prezes Zarządu Zbigniew Ułanowski. Licytacje dla fundacji zakończyły się uzbieraniem kwoty: 35 785,00 PLN co z pewnością jest wielkim sukcesem! Dziękujemy Fundacji za otrzymane podziękowania. Cieszymy się, że mogliśmy przyłączyć się do akcji i wesprzeć prowadzone licytacje.

więcej na:

http://fundacjamarzenie.pl/bal-marzenie-konin/fotorelacja/